internet explorer 9 google anasayfa yapma

internet explorer 9 google anasayfa yapma . internet explorer 9da Google Türkiye’yi homepage seçenekleri ile anasayfanız yapmak istiyorsunuz fakat hata ve sorunlar ile karşılaşıyorsunuz. İşte size nasıl google ana sayfa yapılır anlatacağız.

internet explorer de genellikle anasayfa yapma sorunları arasında en popüler olanı gezindiğiniz sitelerden indirdiğiniz programlar ile programı bilgisayarınıza yüklerken next butonuna basarak hızlı bir kurulum yapmanızdan ötürü programın size sanki programın bir parçasıymış gibi bu toolbar veya anasayfanızdaki google’u değiştiren yerine başka bir siteyi kaydeden seçeneklerini otomatik olarak seçili halde karşınıza çıkartır ve sizde tabiki bunlara bakmadan NEXT butonuna basarak ileri ileri iler deyip kurulumu tamamlarsınız.

internet explorer 9 google homepage

Bu yapacağınız hataların en büyüğüdür. Bir programı bilgisayarınıza kurarken hangi seçeneklerin olduğuna mutlaka dikkat edin. Özellikle de Gomplayer yükleyen internet kullanıcılar bilmelilerki gomplayerde kesin olarak bilgisayarınıza bir anasayfa değişikliği yapar. Bu tür sorunlardan kurtulmak için öncelikle bilinçli yükleme yapmalısınız.

internet explorer 9 anasayfa

internet explorer 9 google anasayfa yapma
internet explorer 9 google anasayfa yapma

internet explorer 9 google anasayfa yapmak nasıl olur ?

İe9 için yada bir başka sürümleri içn farketmez hepsi aynıdır. Öncelikle eğer bir site sizin anasayfanızı zaptetmişse ondan kurtulmalıyız. Bunu birkaç yol ile yapabiliriz. İlk önce başlat çubuğundaki “denetim masası” linkine tıklayarak ve açıldıktan sonra “program ekle kaldır” linkine tıklayıp program kaldırma bölümüne geliyoruz. Burada yüklenen programları son yükleme tarihine göre sırala butonuna basarak en son yüklenen programlara bakınalım içinde toolbar var ise hemen kaldıralım.

Bu aşamadan sonra internet explorer 9  içindeki anasayfamızın kayıt defterinden silinmesi için kayıt defterinden anasayfa yapma makalemizi okuyup gerekli adımları yapın ve anasayfanız google olsun. hepsi bukadar kolay gelsin.

Alternatif makalelerimizi de okuyarak diğer çözümlere bakabilirsiniz.

internet explorer ana sayfa google yapmak eski ve yeni sürüm

internet explorer google ana sayfa yapma

One thought on “internet explorer 9 google anasayfa yapma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


8 + = onaltı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>